چرا تور دبی؟!

تور دبي يكي از قطب هاي گردشگري دنيا در امارات متحده عربي و مدرن ترين شهر خاور ميانه ميباشد.دبي شهري آميخته با سنت و مدرنيته است كه ميتوان نمونه اي از ملل هاي مختلف دنيارا در آنجا مشاهده نمود . وجود مراكز خريد متعدد و مراكز تفريحي بيشمار اين شهر را به يك مقصد توريستي جذاب مبدل ساخته است كه سالانه تعداد بيشماري از توريست ها را از سراسر دنيا به خود جذب ميكند . تور دبي يكي از مقاصد پرطرفدارو بسيار جذاب براي ايرانيان محسوب ميشود. رضايتمندي مسافران از تور دبي نتيجه داشتن اطلاعات در مورد مراكز خريد و اماكن تفريحي درآنجا مي باشد.مكان‌هاي تفريحي و گردشگري بسيار متفاوت از جمله سافاري، حمام آفتاب ، بازي هاي آبي بسيار متنوع درساحل ديدني جميرا، تونل آكواريوم غول پيكر با گونه هاي بسيار متفاوتي از آبزيان، جنگل باراني درصحراي شن، پارك‌هاي آبي بزرگ، سالن هاي سرپوشيده اسكي، شهربازي‌هاي مدرن، بالون گردي تنها بخش كوچكي از جاذبه هاي گردشگري در تور دبي و یا تور ارزان دبی ميباشد.

 

جاذبه های تور دبی | تور ارزان دبی
جاذبه های تور دبی | تور ارزان دبی


معروف‌ترين مركز تفريحي تور دبي

 

 


با تور دبي ميتوانيد از جاذبه ها و تفريحات بدون حق وروديه استفاده كنيد بنابراين شما ميتوانيد بيشترين تفريحات را با كمترين هزينه در تور دبی یا تور ارزان دبی انجام دهيد .. يكي از هيجان انگيزترين و بزگترين پارك آبي خاورميانه واقع در متطقه ساحلي و با چشم اندازي به سمت برج العرب و هتل جميرا بيچ كه مورد توجه بسياري از توريست‌ها مي باشد پارك آبي وايلد وادي است.اين پارك با الهام گرفتن از شخصيت اصلي افسانه عربي با نام يوها طراحي و ساخته شده است. بالغ بر 40 توع وسيله تفريحي هيجان انگيز از جمله ترن‌هاي هوايي، استخر موج سواري، سرسره و تونل هاي بسيار مرتفع مي‌باشد كه با آزاد شدن ادرنالين در بدنتان بيشترين هيجان را تجربه كرده و ازآن لذت مي‌بريد. يكي از بزرگترين سرسره هاي آبي جهان با 32 متر ارتفاع به نام جميرا سكيرا در اين پارك واقع شده كه مسافتي را بالغ بر حدود 120 متر را با سرعت 80 كيلو متر برساعت با حالت بي‌وزني بر روي اين سرسره بدونه كوچكترين آسيبي طي كنيد.جوها قسمت ديگري از پارك آبي است كه مخصوص كودكان ساخته شده و بيش از صد نوع بازي آبي براي فرزندانتان طراحي شده است.موج سواري قسمت هيجان انگيز ديگري در اين پارك است كه موج‌هايي به بلندي 1.5 متر و در 5 شكل متفاوت ايجاد مي‌كند . سرسره معروف ديگر اين پارك با نام گردباد آبي است كه با قرا گرفتن در تونل همراه با يك باد شديد مصنوعي تمامي مسير را به سمت پايين سر خوره و لذت بي نظيري را براي شما بوجود مي‌آورد. بعد از اين همه هيجان ميتوانيد به رود خانه آرامش با 350 متر طول برويد و در آنجا به خودتان استراحت بدهيد. دراين آنجا ميتوانيد به همراه يك تيوپ با آرامش به سفر خود در پارك آبي ادامه دهيد .
درآنجا براي رفع گرسنگيتان ميتوانيد از رستورانهاي موجود با فست فودهاي متنوع از جمله پيتزا، همبرگر، نوشيدني و سالاد و هزاران غذاي ديگر كه براي كودكان هم در نظر گرفته شده استفاده كنيد .ساعت استفاده از اين پارك حدودا 10 صيح الي 20 مي باشد و با تاكسي در تمامي ساعات روز ميتوانيد به اين پارك دسترسي داشته باشيد. با استفاده از تور دبي و تور ارزان دبی ميتوانيد به تمامي مراكز تفريحي و تجاري به راحتي دسترسي داشته باشيد.