تور کیش | تور ارزان کیش |تور دبی
تور کیش | تور ارزان کیش


تور کیش یکی از دوست داشتنی مقاصد گردشگری ایرانیان و بهترین منطقه گردشگری ایران بعد شیراز و اصفهان برای گردشگران خارجی است. کیش دارای امکانات مناسبی برای رفاه توریست ها است. شما در هر سن و سلیقه ای در تور ارزان کیش مقصدی را برای خوش گذرانی خود پیدا می کنید.
اقامت گاه های کیش بسیار متعدد هستند و شما با هر هزینه و دیدگاهی می توانید از این هتل ها لذت ببرید. همچنین تفریح های ابی کیش را از دست ندهید زیرا همان تفریحات دریایی کیش در تور دبی با قیمتی چند برابر در  تور کیش ارائه می شود و گردشگران خارجی با توجه به محدودیت های پوششی در ساحل علاقه چندانی به سفر به کیش ندارند. در کنار روستای باغو از کشتی یونانی دیدن کنید.
عمر این کشتی در زمان فعالیت آن 20 سال بود و بعد از تلاش های مهندسان در 60 روز کاری، مهندسان به این نتیجه رسیدند که رها کردن کشتی در ساحل زیبای کیش به صرفه تر است. البته به علت های نا معلوم بعد از تخلیه کامل کشتی یونانی آن را به آتش کشیدند. در سال 1343 این کشتی به علت مه الود بودن و نداشتن سنسور های مکان یاب به گل نشست. برخی از اجزای کشتی یونانی به دست برخی از مردم به قارت رفته است ولی از زیبایی کشتی یونانی در کنار ساحل کم نمی کند.
سازمان میراث فرهنگی قصد ترمیم کشتی یونانی را دارد و شاید این طرح سالها به طول بیانجامد. بزرگی کشتی یونانی عظمت خلیج فارس را برای شما نمایان می کنند.
البته کشتی های زیاد و بزرگ تری از کشتی یونانی در سواحل خلیج فارس بارگیری می کنند. در صفحه اینستاگرام شرکت ارزان تور نمای بالای کشتی یونانی توسط پهباد تیم ارزان تور فیلم برداری شده است آن را از دست ندهید. کشتی یونانی ساخته شده کشور بریتانیا است و سال قبل از به گل نشستن کشی در دست کشتی رانی ایران بود.
برخی این کشتی را کشتی پرتقالی ها می نامند. امروز باقی مانده کشتی به طور کامل پوسیده است.
جرم بار در کشتی سه سیلندر یونانی کیش 7 تن بود که پس از به گل نشستن و تصمیم برای ترک آن تمام اجزای مورد استفاده ان از کشتی خارج شد و امروز داخل کشتی پر از مرجان های زیبا است و بادبان ان مکان مناسبی برای پرندگان مهاجر به جزیره زیبای کیش است.
هنوز کسی از سرنوشت نهایی کشتی یونانی خبری ندارد. فلز به کار رفته در ساخت کشتی ارزن 4 میلیون دلاری دارد و برای خود سرمایه ای است. امروزه شما با قایق می توانید از دور تا دور کشتی یونانی دیدن کنید. انتهای کشتی قول پیکر یونانی کاملا پوسیده است و شما می توانید داخل کشتی را  در تور ارزان کیش خود نیز ببینید.

 

تور کیش | تور ارزان کیش | جاذبه های تور کیش
تور کیش | تور ارزان کیش | جاذبه های تور کیش

 


همچنین با تور های غواصی در تور کیش یا تور ارزان کیش می توانید از مرجان های کشتی یونانی دیدن کنید. محققان اعتقاد دارند در 100 سال آینده بدنه کشتی به طور کلی می پوسد و امکان ریزش کشتی یونانی در دریای نیلگون خلیج فارس وجود دارد و اگر این کشتی امروز هم سر پا است مدیون مرجان های درون کشتی است که بافت آهکی دارند.
در سال 1391 کشتی یونانی از کمر خم شد و مسئولین در تلاش هستند تا از پوسیدگی بیشتر کشتی یونانی با استفاده از زد زنگ شوند. کشتی یونانی جلوه ای زیبا در غروب آفتاب دارد و سالانه میلیون ها نفر از کشتی یونانی در تور کیش بازدید می کنند. غروب خورشید و تنهایی کشتی به گل نشسته حس جذابی را برای شما تدائی می کند. در نزدیکی کشتی یونانی روستای سرسبز باغو وجود دارد که سرسبز ترین نقطه کیش است. عکس های هنری زیادی با نمای کشتی یونانی در صفحات شبکه های اجتماعی توریست های تور ارزان کیش وجود دارد. در غروب هوا گرما مطلوب تری دارد و شما به راحتی می توانید از کشتی یونانی دیدن کنید. در ساحل نزدیک کشتی یونانی کافه های زیادی وجود دارند که لذت قهوه خوردن در کنار ساحل تمیز تور ارزان کیش را برای شما مهیا می کند. برای اطلاع از کافه های تور کیش و تور ارزان کیش شما می توانید در سایت ویکیپدیا نیز از اطلاعات فنی کشتی یونانی اطلاعات بیشتری کسب کنید. کشتی یونانی یک کشتی باری بوده است و اگر یک کشتی جنگی بود تا به حال در جزیره زیبای کیش خود نمایی نمی کرد. در تور ارازن کیش از کشتی یونانی دیدن کنید شاید تا چند سال اینده خبری از کشتی یونانی در کیش نباشد.

 

تور کیش | تور ارزان کیش | قیمت تور کیش
تور کیش | تور ارزان کیش | قیمت تور کیش


نام اصلی کشتی یونانی کلاف اف است. اگر از تور های غواصی برای بازدید از کشتی یونانی در تور کیش استفاده می کنید مراقب خود باشید زیرا هر لحظه امکان ریزش اجزای کشتی کراف اف کیش وجود دارد و ورود به کشتی یونانی برای گردشگران ممنوع است.
شما در تور کیش از جاذبه های فراوانی بهره می برید ولی کشتی یونانی زمان زیادی مهمان جزیره زیبای کیش نخواهد بود. شاید مسئولین و محققین بتوانند با هزینه اقتصادی کشتی یونانی را احیا کنند. زیرا برج ایفل هم سالها مورد بلایی طبیعی قرار گرفت و جنگ چهانی دوم را نیز به خود دید ولی هنوز هم دیدنی ترین برج تاریخی جهان است.