در مقاله های قبلی از اطلاعات کشور های شنگن و کانادا، هتل ها، رستوران ها و چگونگی دریافت ویزای فوری کانادا و ویزای فوری شنگن صحبت کردیم. در مقاله انواع ویزا به ویزای تحصیلی اشاره کردیم. امروز در این مقاله به تحصیل در کانادا که مورد توجه خیلی عزیزان است می پردازیم. آموزش و پرورش، نقش مهمی در دانش انسان ها و مهارت های لازم برای مشارکت موثر در جامعه و اقتصاد دارد. علاوه بر این، آموزش و پرورش ممکن است زندگی مردم را در زمینه هایی مانند سلامت، مشارکت شهروندی، علاقه سیاسی و شادی بهبود بخشد. مطالعات نشان می دهد که افراد تحصیل کرده طولانی تر زندگی می کنند، در سیاست و جامعه فعالانه تر ، مرتکب جنایات کمتری می شوند و کمتر به کمک های اجتماعی تکیه می کنند. پس اگر یه اخذ ویزای شینگن و یا اخذ ویزای کانادا علاقه مند هستید این پست را از دست ندهید.

 

ویزای فوری شنگن | ویزای فوری کانادا | اخذ ویزای کانادا
ویزای فوری شنگن | ویزای فوری کانادا | اخذ ویزای کانادا

 

سال تحصیلی 


در یک اقتصاد دانش فوری که سریع تغییر می کند، آموزش و پرورش درباره مهارت های یادگیری برای زندگی است. اما چه تعداد سال مدرسه، کالج یا آموزش نسل های آینده انتظار دارند؟ پاسخ این است که به طور متوسط ​​در OECD، مردم می توانند انتظار داشته باشند که حدود 17 سال تحصیل را بگذرانند، قضاوت بر اساس تعداد افراد بین 5 تا 39 ساله که در حال حاضر در مدرسه هستند. نتایج در حدود 14.8 سال تحصیل در مکزیک، تا استرالیا بیش از 21 سال است. شما می تواتید سوالات خود را در مورد چگونگی اخذ ویزای کانادا / ویزای فوری کانادا - ویزای شینگن / ویزای فوری شنگن با کارشناسان ما در میان بگذارید

 

دستیابی به امکانات آموزشی

 

ویزای کانادا | ویزای فوری کانادا | ویزای شینگن
ویزای کانادا | ویزای فوری کانادا | ویزای شینگن

 

داشتن یک آموزش خوب، احتمال یافتن شغل و به دست آوردن پول کافی برای کیفیت خوب زندگی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و این امر با ویزای فوری کانادا  امکان پذیر است. افراد بسیار تحصیلکرده از روند بیکاری کمتر تحت تاثیر قرار می گیرند، به این دلیل که پیشرفت تحصیلی فرد را جذاب تر در نیروی کار می کند. درآمد مادام العمر با هر سطح آموزش و پرورش افزایش می یابد.علاوه بر این، مهارت های مورد نیاز در بازار کار، بیشتر مبتنی بر دانش هستند. این تغییر در تقاضا، مدرک فوق لیسانس یا مدرک دبیرستان، اعتبار حداقل برای پیدا کردن کار در تقریبا تمام کشورهای OECD است. به این ترتیب نرخ فارغ التحصیلی مدارس راهنمایی خوب نشان می دهد که آیا یک کشور در حال تهیه دانش آموزان خود برای رعایت حداقل الزامات بازار کار است و این امر در ویزای کانادا مشهود است.به طور متوسط، حدود 74٪ بزرگسالان بین 25 تا 64 سال در OECD تحصیلات عالی متوسطه را به پایان رسانده اند. در 31 کشور OECD، لیتوانی و فدراسیون روسیه، 60٪ یا بیشتر از جمعیت بین 25 تا 64 ساله دارای حداقل سطح تحصیلات متوسطه هستند. در برخی از کشورها، مخالفت درست است: در مکزیک و ترکیه، 60٪ یا بیشتر از جمعیت 25 تا 64 ساله تحصیلات عالی را کامل نکرده اند. با این وجود، زنان بیشتر از سایر کشورها در کشورهای عضو OECD به تحصیلات عالی یا تحصیلی بالاتر میروند و این تغییر الگوی تاریخی است. به طور متوسط ​​در کشورهای OECD، 38 درصد از زنان 25 تا 64 ساله تحصیلات عالی را در مقایسه با 33 درصد مردان مهارت های دانش آموزان دارتد.

اما فارغ التحصیل شدن، در حالی که مهم است، کمی به کیفیت آموزش و پرورش دریافت نمی شود. برنامه OECD برای ارزیابی دانشجویان بین المللی (PISA) بررسی میزان دانشجویانی که در نزدیکی پایان تحصیلات اجباری خود (معمولا در حدود 15 سالگی) دانش و مهارت های لازم را برای مشارکت کامل در جوامع مدرن، به ویژه در خواندن دریافت کرده اند ، ریاضیات و علم.

در سال 2015، PISA تست دانش آموزان از 72 کشور، از جمله کشورهای OECD، برزیل و فدراسیون روسیه. دانش آموزان بر اساس توانایی خواندن، مهارت های خود در ریاضیات و سطح در علوم آزمایش شده بودند. تحقیقات نشان می دهد که این مهارت ها پیش بینی کننده های قابل اعتمادتر از رفاه اقتصادی و اجتماعی هستند نسبت به تعداد سالهای تحصیل در مدرسه یا تحصیلات تکمیلی. میانگین دانش آموزان در منطقه OECD 486. به میزان متوسط ​​در OECD، دختران 487 را در مقایسه با 485 در پسران به دست آوردند.

ژاپن بالاترین رتبه OECD کشور را دارد، با میانگین نمرات PISA 529، به دنبال آن استونی با 524 امتیاز و کانادا و فنلاند هر دو با 523 امتیاز هستند. پایین ترین کشور OECD مکزیک، نمره متوسط ​​416 را دارد. این بدان معنی است که شکاف بین بالاترین و کمترین میزان عملکرد کشورهای عضو OECD 113 امتیاز است. شکاف با برزیل حتی بزرگتر است، با 134 امتیاز از عملکرد متوسط ​​برزیل و ژاپن جدا شده است.

بهترین سیستم های مدرسه موفق به ارائه آموزش با کیفیت بالا برای همه دانش آموزان است. برای مثال، در کانادا، استونی، نروژ و فدراسیون روسیه و دیگر کشور هایی که نیاز به گرفتن ویزای شینگن یا ویزای فوری شنگن دارند، دانش آموزان بدون توجه به پیشینه اجتماعی خود، به خوبی عمل می کنند. با این حال، در فرانسه، مجارستان و لوکزامبورگ، شکاف میان دانشجویان با پایین ترین زمینه های اجتماعی و اقتصادی و دانشجویان با بالاترین سطح اجتماعی و اقتصادی به بیش از 115 امتیاز می رسد، و این نشان می دهد که زمینه های اجتماعی و اقتصادی دانشجویان در این زمینه تاثیر می گذارد نتایج. به طور متوسط ​​در کشورهای OECD، نمره PISA در بین دانش آموزانی که دارای بالاترین و کمترین میزان اقتصادی و اقتصادی هستند، تفاوت 82 درصدی دارد. پست های تکمیلی ما را در مورد ویزای فوری کانادا - ویزای کانادا - ویزای شینگن - ویزای فوری شنگن از دست ندهید.

 

 

ویزای کانادا | ویزای فوری کانادا
ویزای کانادا | ویزای فوری کانادا