کانادا یکی از پیشرفته ترین کشور های جهان است که سالانه هزاران نفر به آن مهاجرت می کنند و از نظر گردشگری نیز جزو گردشگر پذیر ترین کشور های دنیا است. شما برای رفتن به خاک کانادا نیاز به داشتن ویزای فوری کانادا هستید. مدارک ویزای کانادا  با ویزای شینگن تقریبا مشابه است ولی سخت گیری های برای ورود به خاک کانادا وجود دارد که شما برای مصاحبه باید افسر اداره مهاجرت کانادار را متقاعد کنید که قصد ماندن در خاک کانادا را ندارید. در قسمت اول اطلاعات ویزا و مهاجرت به کانادا تیم ارزان تور به معرفی انواع اقامت و مدارک ویزای کانادا -ویزای فوری کانادا - ویزای شینگن _ ویزای فوری شنگن  و اطلاعات مفیدی قبل از سفر به کانادا را برای شما شرح دادیم. در ادانه بحث مهاجرت به کانادا به مسائل خاص تری در زمینه سفر و مهاجرت به کانادا می پردازیم.

 

ویزای کانادا | ویزای فوری کانادا
ویزای کانادا | ویزای فوری کانادا

 

هزینه های زندگی در کانادا با ویزای کانادا


شما برای ورود به کشور کانادا و زندگی در کانادا باید از پس مخارج خود در کشور کانادا بر بیایید. البته این مسئله زیاد هم نگران کننده نیست چون شما مطابق به مهارت و تخصص خود و تجربه کاری می توانید درامدی مناسب در کانادا داشته باشید. هر کس با هر تجربه ای می تواند مبلغ متناسبی را دریافت کند. هر چقدر تلاش کنید همان قدر درامد خواهید داشت. هزینه های زندگی در کانادا تقریبا نوسان خاصی ندارد، برای مثال اگر قیمت گوشت در کانادا 8 دلار کانادا باشد در ده سال دیگر نیز قیمت گوشت همان ده دلار است. البته هزینه های خدماتی بسته به نوع تکنولوژی درخواستی متفاوت است و به طور منطقی تکنولوژی جدید تر هزینه ای بیشتر برای شما در بر خواهد داشت. همین عوامل باعث سخت گیری های دریافت ویزای کانادا است و شما می توانید ویزا کانادای خود را به تیم ارزان تور بسپارید تا از ویزای فوری کانادا لذت بیشتری ببرید. قبل از سفر به کانادا با یک وکیل و یک مشاور مالی برای حواله کرد پول به کانادا هماهنگ باشید تا مشاوره مناسبی دریافت کنید تا در خاک کانادا دچار سردرگمی نشوید. فرقی ندارد شما برای سفر یا سرمایه گذاری یا کار یا تحصیل به کانادا سفر می کنید در هنگام دریافت ویزای کانادا شما باید مدارک تمکین مالی را برای ویزا فراهم کنید. این مدارک تمکین در ویزای شینگن  ( ویزای فوری شنگن )نیز وجود دارد. شما به هر میزان درامدی که در کانادا باشید بین 20 تا 35 درصد از درامد شما به عنوان هزینه های پشتیبانی از شما کسر می شود این هزینه های پشتیباننی شامل هزینه بیمه، بازنشستگی و مالیات شما است. شما اگر در هر صورتی در کانادا بیکار شوید و مدتی بیمه کار خود را پرداخت کرده باشید بدون زمان انتظار می توانید از مزایای بیمه خود استفاده کنید. البته کار های زیادی در کانادا وجود دارد و با شرایط جسمانی شما اداره کاریابی کانادا برای شما کاری مناسب پیدا می کند. اینها همه در صورتی است که شما اقامت کانادا را داشته باشید و اولین پله و مهم ترین پله برای کار در کانادا داشتن ویزای کانادا است.

 

ویزای فوری شنگن | ویزای فوری کانادا | اخذ ویزای کانادا
ویزای فوری شنگن | ویزای فوری کانادا | اخذ ویزای کانادا

 

شهر زندگی خود را قبل از سفر به کانادا و اخذ ویزای فوری کانادا, انتخاب کنید


شما با تیم ارزان تور به راحتی ویزای فوری کانادا را دریافت می کنید. حالا وقت انتخاب شهر متناسب با سلیقه و توانمندی های شما در کشور کانادا است. شما در منطقه شنگن هم شرایطی مشابه دارید شما با داشتن ویزای شینگن  ( ویزای فوری شنگن )به کشور های زیادی سفر کنید. ولی یک سوال کدام شهر برای شما متناسب تر است. هزینه ها در همه جای خاک کانادا یکسان است ولی آب و هوا در همه جای خاک کانادا یکی نیست. شما متناسب با تخصص و تجربه خود شهر مورد نظر را انتخاب کنید. شما می توانید در سایت تریپ ادوایز می توانید اطلاعات دقیق تری از شهر مورد نظر خود پیدا کنید ولی این کافی نیست. شما با صحبت کردن با افرادی که در کانادا زندگی می کنند می توانید تصمیم قطعی تری بگیرید. حتی هزینه پرواز شما برای شهر مورد نظر شما میلیون ها تومان تفاوت دارد. فرصت های تسهیلاتی مسکن و خودرو در هر شهر کانادا متفاوت است و هر شهر تخصص خاصی مورد توجه بیشتری است. شما حتی در هنگام دریافت ویزای فوری کانادا نیز باید مشخص کنید که کدام شهر را مد نظر دارید همانطور که در ویزای شینگن  ( ویزای شنگن )باید انتخاب کنید که به کدام کشور می روید. شهر های معروف کانادا از جمله تورنتو، مونترال و ونکوور است. ایرانیان اغلب از تورنتو و ونکوور استقبال می کنند ولی پیشنهاد من به شما تحقیق بیشتر است. زیرا قانون در سراسر کانادا یکسان است و شما می توانید از طریق وب سایت های محلی اطلاعات بیشتری از شهر های کانادا به دست آورید مثلا برای مهندسان کشاورزی شهر های جنوبی کشور کانادا متناسب تر است و زمین های کشاورزی با تسهیلات مناسبی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. اگر شما از توان مالی کمی برخوردار هستید می توانید از روستاهای کانادا استفاده کنید در هر صورت کیفیت زندگی شما در کانادا بالاست. شما می توانید با اقامت در خارج از شهر های بزرگ سرمایه خود را ذخیره کنید تا بتوانید آینده بهتری را در کانادا برای خود ایجاد کنید اگر شغل ای تی دارید زیاد مهم نیست که شما در کدام شهر کانادا زندگی می کنید کارها به صورت قرار داد الکترونیکی پشتیبانی می شوند و شما در منزل می توانید از درامد مناسبی برخوردار شوید. شما برای دریافت ویزای کانادا باید مدارک زبان انگلیسی را داشته باشید ولی فراموش نکنید بیشترین مهاجرین در کانادا را فرانسویان تشکیل داده اند و شما تا حدودی باید به زبان فرانسوی هم آشنایی داشته باشید تا به راحتی با مردم کانادا ارتباط بر قرار کنید. اگر زبان فرانسوری را به راحتی صحبت می کنید ایالت کبک مقصد مناسبی برای شما می باشد و شما کسب و کار های زیادی را برای انتخاب در دست خواهید داشت.

 

ویزای فوری شنگن | ویزای فوری کانادا
ویزای فوری شنگن | ویزای فوری کانادا

طبیعت در کانادا


طبیعت کانادا بسیار بکر است و شما جنگل ها و گونه های گیاهی و جانوری زیادی را در کانادا می بینید. شما باید به محیط زیست کانادا احترام بگذارید. قوانین برای پایداری طبیعت در کانادا بسیار سخت گیرانه است. البته پیشنهاد ما در ایران هم همین است زیرا طبیعت اصل وجود ادمی است. اگر شما به طبیعت کانادا احترام نگذارید ویزای کانادا شما لغو می شود و شما را به کشور مبدا باز می گردانند. از همین الان اگر به فکر اخذ ویزای فوری کانادا با ویزای شینگن ( ویزای فوری شنگن ) هستیدبا طبیعت دوست باشید 

جمعیت در کانادا


جمعیت کانادا بالغ بر 32 میلیون نفر است که 80 درصد از جمعیت در شهر های جنوبی کانادا سکونت دارند. شما با هر عقیده و دینی می توانید به راحتی در کانادا زندگی کنید به عقاید و فرهنگ های مختلف احترام بگذارید زیرا قوانین ازادی در کانادا بسیار قابل پیگیری است و نژاد پرستی در کانادا کار بسیار زشتی محسوب می شود. اگر آدم نژادپرستی هستید بهتر است به فکر ویزای فوری کانادا ( ویزای کانادا) یا ویزای شینگن ( ویزای فوری شنگن ) نباشید.

تحصیلات درکانادا


تحصیلات کودکان در کانادا به صورت کاملا رایگان و بسیار پیشرفته است و هر سال به روز رسانی می شود تا تحصیل برای کودکان خسته کننده نباشد. تحصیلات در کانادا از سن 5 سالگی اغاز می شود و شما می توانید تا هر جایی که استعداد دارید به تحصیل در دانشگاه های مطرح کانادا بپردازید. البته اغلب کار ها در مقطع کارشناسی می باشد و شما برای تحصیلات تکمیلی از تسهیلات فوق العاده ای برخوردار می شوید که کار کردن برای شما بسیار اسان تر می شود. یکی از دلایل دریافت ویزا کانادا همان ویزای تحصیلی کانادا است. هر چقدر شما تحصیلات بیشتری را داشته باشید از درامد بیشتری برخوردار می شوید. مردم کانادا با هر درامدی تحصیلات را همیشه جزو اهداف خود می دانند و تحصیلات در کانادا بسیار ارزشمند است. دوره های تحصیلی در کانادا شامل دبستان تا کلاس هشتم، دبیرستان تا کلاس دوازدهم و دانشگاه تا جایی که شما بخواهید است و شما محدودیت تحصیلی را در کانادا تجربه نمی کنید. هزینه تحصیل در دانشگاه های معتبر کانادا بین 7500 تا 10 هزار دلار است که با قیمت دانشگاه در روسیه برابری می کند. سالانه خارجیان زیادی درخواست پذیرش به دانشگاه های کانادا را می دهند و تنها 75 هزار نفر جذب دانشگاه های کانادا می شوند. البته پذیرش و اتمام تحصیل در دانشگاه کانادا یعنی داشتن زندگی راحت و بدون دقدقه در کانادا با ویزای کانادا . پذیرش در دانشگاه های خصوصی بسیار اسان است ولی هزینه دانشگاه های خصوصی بسیار بالاست.

 

پاسپورت کانادا |  ویزای فوری کانادا | ویزای کانادا
پاسپورت کانادا | ویزای فوری کانادا | ویزای کانادا

 

قوانین در کانادا


قوانین در کانادا برای همگان یکسان است. همانطور که قبلا هم برای شما گفته بودم حتی قوانین مهاجرتی و دریافت ویزای کانادا برای افراد یکسان است و شما در هر شرایطی که باشید باید مدارک مورد نظر ویزای فوری کانادا را تهیه کنید. وقتی اقامت کشور کانادا را داشته باشید دیگر مهم نیست که شما زن هستید یا مرد، سیاه هستید یا سفید، تحصیل کرده هستید یا کم سواد، دولتی هستید یا خصوصی اگر از شما خطایی سر بزند طبق قانون مجازات می شوید در غیر این صورت همه چیز برای شما در دسترس است. اگر شما شهروند کانادا نیستید و به دنبال شهروندی در کانادا هستید هم قوانین با شما رفتاری همچون شهروندان کانادایی دارد. یکی از قوانین جذاب کانادا این است که شما اگر پروپزالی را به نفع جنس خاصی از زن یا مرد تهیه کنید مشمول مجازات می شوید. البته مجازات اعدام در کانادا پشتیبانی نمی شود و شما در بدترین حالت به حبس ابد محکوم می شوید. اگر شهروند کانادا باشید در کانادا انتخابات های زیادی را برای انتخاب های مسئولین کشور مشاهده می کنید. شما حتی در صورت تشخیص بی کفایتی مسئول دولتی می توانید درخواست عوض کردن مسئول را بدهید که طبق قانون به تعداد درخواست ها انتخابات جدیدی برای مسئول مربوطه انجام می شود. شرکت در انتخابات اجباری نیست ولی شما برای اینده خود با انتخاب خود تصمیم می گیرید. در کانادا هیچ نوع سلطنتی پشتیبانی نمی شود. پس ابتدا چک کنید که شما قانونمند هستید بعد به فکر ویزای فوری کانادا یا ویزای شینگن ( ویزای فوری شنگن) باشید.

بیمه سلامت در کانادا


چه شما در کانادا زندگی می کنید چه قصد گرفتن ویزای فوری کانادا را داشته باشید از خدمات بیمه سلامت باید استفاده کنید. شما با این کار هم خیال خودتان را راحت می کنید هم به سیستم پزشکی کانادا کمک می کنید. شما در هنگام هر نوع مریضی هزینه ای برای آن پرداخت نمی کنید و هزینه های پزشکی از حق بیمه شما استفاده می شود. البته عمل های زیبایی جزو بیمه سلامت نمی شود. بیمه سلامت در شهر های مختلف کانادا از سطوح مختلفی برخوردار است و شما باید در انتخاب شهر سکونت خود به بیمه سلامت شهر مورد نظر خود نیز توجه داشته باشید چون مالیات شما تقریبا در همه شهر ها یکسان است. در برخی از شهر های کانادا بیمه سلامت داروهای تقویتی را نیز شامل می شود و همه هزینه ها را دولت فدرال کانادا پرداخت می کند. برای اطلاع از چگونگی گرفتن ویزای فوری کانادا کلیک کنید.
در قسمت اینده به معرفی شهر های مختلف کانادا می پردازیم تا شما پس از دریافت ویزای کانادای خود به راحتی در شهر مورد نظر خود زندگی ارام و لذت بخشی داشته باشید. همچنین تیم ارزان تور همراه شماست تا ویزای فوری شنگن را در کمترین زمان بدست بیاورید. شما اگر قصد سفر به اروپا را دارید می توانید از اطلاعات ویزای شینگن نیز استفاده کنید تا از مراحل دریافت ویزای فوری شنگن اطلاعات مناسبی بدست آورید.

 

ویزای فوری کانادا
ویزای فوری کانادا

 

 

 

ف