حوزه شنگن شامل 26 کشور است که برای سفر به این 26 کشور شما نیاز به دریافت ویزای شینگن دارید. پس از دریافت ویزای فوری شنگن خود می توانید به کشور فرانسه سفر کنید. مردم فرانسه علاقه زیادی به هنر و معماری دارند و عاشقانه های فرانسه بسیار جذاب هستند، ادبیات فرانسه از غنی ترین ادبیات های جهان است. برج ایفل شاهکار معماری حوزه شنگن در شهر فرانسه دارای قدمتی 300 ساله است و از سال 1886 را اندازی شد و سالانه گردشگران زیادی را به پاریس جذب می کند. فرانسه جزو اولین کشور های هم مرز شنگن است و از تمدن خوبی برخوردار است. از نظر گردشگران فرانسه دارای مردمی محاسبه گر است و همه چیز را به دقت بررسی می کنند. اگر قصد سفر به فرانسه را دارید مدارک ویزای شینگن خود را به کاردان ویزای فوری شنگن بسپارید تا خیالتان از ریجکتی راحت باشد. شما در سایت ویکیپدیا هم می توانید اطلاعات دقیق تری از برج ایفل به دست آورید. هتل های زیادی در اطراف برج ایفل فعالیت می کنند که قیمت این هتل ها با سایر مکان های پاریس، کمی بالا تر است.

 

ویزای فوری شنگن | ویزای شینگن
ویزای فوری شنگن | ویزای شینگن

 

برج ایفل فرانسه را با ویزای شینگن بشناسید

 

ویزای فوری شنگن | ویزای فوری شینگن
ویزای فوری شنگن | ویزای فوری شینگن


جالب است بدانید برج ایفل از اسم سازنده آن گرفته شده است و ساخت آن دو سال و دو ماه به طول انجامید این برج به صورت نمادین برای نمایشگاه پاریس ساخته شد. برج ایفل برج نمادین است و سکونتی در آن نیست البته در سال 1909 قصد داشتند برج را به برج رادیویی تبدیل کنند. هر گردشگری که با ویزای شینگن به فرانسه سفر می کند از برج ایفل بازدید می کند. برج ایفل ارتفاع 324 متری دارد و از بیش از 18 هزار قطعه بزرگ تشکیل شده است. شما می توانید تا طبقه دوم برج را به بالا بروید، طبقه دوم به بالا برای گردشگران ممنوع است. در جنگ جهانی دوم نیرو های امریکایی از بالای همین برج دیدبانی می کردند و برج ایفل از بیش از 1600 پله تشکیل شده است و بلند قامت ترین سازه ی شهر پاریس است. برج ایفل پر بازدید ترین سازه در جهان است و تا کنون بیش از 280 میلیون نفر از سراسر جهان برای دیدن عظمت برج ایفل به پاریس سفر کرده اند.
در جنگ جهانی دوم هیتلر برای بازدید از برج ایفل از پله های آن برج استفاده کرد و مردم فرانسه اجازه استفاده از اسانسور را به هیتلر ندادند. قبلا هم در مقاله ای برای شما نوشته بودم مردم فرانسه مردم حسابگری هستند و اصلا رابطه دوستانه ای در فرانسه معنا ندارد و همه چیز قانون مند و در چارچوب است به طوری که برج ایفل یک بار به طور کلاهبرداری فروخته شد. در فصل گرم برج ایفل 15 سانت بلند تر از فصل سرد آن است و علت آن استفاده از آهن برای سازه های برج است. شما پس از دریافت ویزا شنگن پاریس یکی از دیدنی ترین شهر های اروپا است. در پایین برج ایفل از از درختان زیبای پالونیایی استفاده شده است و در فصل بهار پایین برج به رنگ صورتی است و جالب است بدانید پالونیا از تجاری ترین درختان جهان است. همه چیز در پاریس حساب شده است. سازنده چتر نجات (رایشلت) برای تست چتر خود از برج ایفل پرید و جان خود را از دست داد. در سال 2007 خانمی عاشق برج ایفل شد و به آن ازواج کرد. برج ایفل دوستداران زیادی دارد به طوری که 30 کپی برداری ار برج ایفل در جهان وجود دارد. نورپردازی در برج ایفل با 20 هزار لامپ است و در ساعت 1 بامداد چراغ ها برای بهینه مصرف شدن برق خاموش می شوند. گوستاو ایفل در ساخت برج آزادی امریکا نیز نقش داشت و در بالای برج ایفل سوئیتی برای خود ساخت. قیمت آهن استفاده شده در برج ایفل حدود 31 میلیون دلار است. مردم فرانسه در حدود سال 1950 با مهاجرت به کانادا قصد داشتند برج ایفل را نیز به کانادا ببرند که این اتفاق هیچ وقت انجام نشد. جالب است در زمان فقر مالی مردم فرانسه بین مهاجرت به ایران و مهاجرت به کانادا، کانادا را انتخاب کردند. برای مهاجرت به کانادا شما نیاز به ویزای فوری کانادا دارید که شرایطی مشابه با ویزای شینگن را دارد. شما می توانید برای هر گونه سوال در مورد ویزای فوری شنگن یا ویزای فوری کانادا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

اروپا گردی با ویزای شینگن | ویزای فوری شنگن
اروپا گردی با ویزای شینگن | ویزای فوری شنگن

 

 

برج ایفل های خارج از پاریس


حتی خود فرانسه نیز دو نسخه از برج ایفل را در خود جای داده است. معماری معروف ایفل مکانی مناسب برای عکس برداری یا استفاده از کافه های با نمای برج ایفل است. برج ایفل در چین، ژاپن، امریکا (لاس وگاس و تکزاس)، در شهر برلین آلمان، مکزیک، رومانی، پاکستان و رومانی ساخته شده اند و هر ساله نماد های جدیدی از برج ایفل در منطقه شنگن در جهان ساخته می شود. جالب است بدانید برج ایفل در آلمان چهل سال قبل از برج ایفل در فرانسه است. اگر شما ویزای شینگن دارید می توانید به آلمان سفر کنید تا از اصل و ایده برج ایفل در آلمان اطلاع پیدا کنید. شما در تور کیش هم نمونه ای از برج ایفل را می بینید. با وجود برج ایفل های فراوان هنوز کافه های رود خانه سن در کنار برج ایفل لحظات نابی را برای شما رقم می زند. از هر زاویه ای از برج ایفل عکس بیندازید زیبایی آن انکار ناپذیر است.


البته از آن جایی که فرانسه در گذشته کشوری استعمار گر بوده در بعضی کشور ها مانند گواتمالا به عنوان نماد بارز فرانسه در آن کشور بنا شده است. تمام این برج های ایفل با هم متفاوت هستند ولی از نظر ساختار کلی شباهت زیادی به هم دارند. مثلا برج ایفل در رومانی شباهت زیادی با برج ایفل اصلی دارد ولی ارتفاع کمتری را دارد. پست های آتی ما را در مورد ویزای شینگن ( ویزای فوری شنگن ) و ویزای فوری کانادا دنبال کنید و نظرات خود را با  ما در میان بگذارید.

 

برج ایفل فرانسه را با ویزای شینگن بشناسید
برج ایفل فرانسه را با ویزای شینگن بشناسید