با توجه به ایمیل های مکرر شما همراهان عزیز ارزان تور در مورد ویزا و مهاجرت اطلاعات دقیقی تهیه کردیم تا شما همراهان عزیز ارزان تور بعد از دریافت ویزای فوری کانادا  برای مهاجرت به کانادا دچار سردرگمی نشوید. کانادا دومین کشور با وسعت جهان، در شمال قاره امریکا و دارای انالیز های اجتماعی بسیار خوب نسبت به اغلب کشور ها، همواره مورد توجه مهاجران ایرانی قرار گرفته است. کانادا رابطه صمیمانه ای با امریکا دارد و اگر شما موفق به دریافت شهروندی کانادا شوید می توانید به بسیاری از کشور ها بدون در خواست ویزا سفر کنید. این رفع محدودیت ویزا حتی در حوضه شنگن نیز به درد شما می خورد و شما مدارکی همچون مدارک ویزای شینگن را دارید. شما با رفتن به سایت سفارت کانادا می توانید اطلاعات دقیق تری از مدارک  جهت اخذ ویزای شینگن با ویزای فوری کانادا پیدا کنید.

 

 

اطلاعات ویزای کانادا | ویزا فوری کانادا | ویزای کانادا |مهاجرت به کانادا
اطلاعات ویزای کانادا | ویزا فوری کانادا | ویزای کانادا |مهاجرت به کانادا

معرفی اقامت موقت و ویزای کانادا

 اگر قصد اخذ ویزای کانادا  و یا ویزای شینگن را دارید این پست را از دست تدهید. به غیر از شهروندان کانادایی که به هر نحوی دارای اقامت کانادا هستند باقی مردم دنیا برای ورود به خاک کانادا باید ویزا کانادا را به عنوان مجوز ورود به کشور کانادا را داشته باشند. کشور کانادا به عنوان مقصد گردشگری امریکا سالانه 40 میلیون ویزای ویزیتوری را صادر می کند. انواع ویزا های موقت کانادا شامل ویزای تحصیلی study permits ویزای کار work permits و ویزای توریستی یک ساله و مولتی می باشد. شما با تابعیت غیر از کانادایی حق حضور در خاک کانادا را ندارید.
ویزا های  TVR برای سفر های تجاری و تفریحی شما طراحی شده است. مجوز ویزا از طرف اداره مهاجرت کانادا صادر می شود. شما مامورین اداره مهاجرت را باید متقاعد کنید کنید که دلیلی برای ماندن شما در خاک کانادا وجود ندارد و فقط جهت انجام کاری یا تفریح به کانادا سفر می کنید و نباز به ویزای کانادا دارید. حتی اگر ویزا داشته باشید باید افسر مرزبانی و امور مهاجرت را متقاعد کنید که به خاک کشور خود باز می گردید و قادر هستید در شرایط بد از خود و خانواده خود محافظت مالی انجام دهید و به خاک کشور خود باز گردید.
افسر های مرزبانی و مهاجرت و اداره سلامت کانادا در تمام مسیر های ورودی به خاک کانادا از جمله زمینی، هوایی و یا دریایی حضور دارند و راهی جز جواب دادن به سوالات افسر ها نخواهید داشت. جالب اینجاست قانون ویزا ی کانادا جنرال بوده و برای تمام افراد جهان به صورت یکپارچه و یکسان است. یعنی حتی اگر شما یک المانی هستید هم باید طبق قانون کانادا به افسران توضیح دهید و مدارک خود را برای سفارت کانادا  جهت کنترل مدارک ویزای شینگن یا ویزای فوری کانادا ارائه دهید.

 

 

اطلاعات ویزای کانادا | ویزا فوری کانادا | ویزای کانادا |مهاجرت به کانادا
اطلاعات ویزای کانادا | ویزا فوری کانادا | ویزای کانادا |مهاجرت به کانادا

 

مدارک عمومی ویزای کانادا

مدارک و اسناد مورد نیاز برای ویزای کانادا برای تمام افراد جامعه یکسان می باشد. این مدارک از جمله گذرنامه و صفحاتی که مهر ویزای کشور های دیگر را دارد که به صورت اسکن شده و ترجمه شده باید ارائه شود. ترجمه شناسنامه متقاضی ویزای فوری کانادا، اگر با همسر خود سفر می کنید عقد نامه و نرجمه رسمی آن، عکس 5/3 در 5/4 رنگی با زمینه سفید و با اخرین اصلاحات صورت، ترجمه سند ملکی از جمله تجاری یا مسکونی یا زمین (نکته: سند خودرو هر چند با ارزش ملاک تمکین مالی شما نمی باشد) ارائه مدارک شغلی از جمله بیمه و گردش سه ماه حساب که نمایانگر داشتن حقوق شما می باشد به صورت ترجمه شده، رزرواسیون و واچر هتل یا اقامت گاه (نکته: در صورت دعوت از طرف شخص شما باید مدارک مالی و کارت شناسایی فردی که شما را دعوت کرده را همراه با مدارک اثبات کننده فامیل یا دوست بودن را ترجمه و ارائه دهید)، رزرواسیون بلیط رفت و برگشت اعم از هوایی دریایی یا زمینی می باشد.

اگر فرزند زیر 18 سال را بدون همسر خود به سفر کانادا می برید باید رضایت نامه کتبی ثبت شده و ترجمه شده را نیز به مدارک خود اضافه کنید کف برای اخذ ویزای کانادا یا ویزای فوری کانادا ضروری خواهد بود .

نکته: شما باید اثبات کنید که سو پیشینه ای ندارید و فردی قانون مدار هستید. از سلامت جسمانی مناسبی برخوردار هستید و در صورت لزوم به چک آپ های مورد نظر بروید. باید به افسر اداره مهاجرت توضیح دهید که قصد تحصیل و ماندن و کار را در کانادا ندارید مگر آن که مجوز لازم را برای تحصیل ( پذیرش از ادیوکیشن) کار ( درخواست استخدام) و اقامت کسب کنید. اگر به صورت خانوادگی به سفر به کانادا می روید هر کدام به صورت جداگاه فرم تقاضای ویزا را باید پر کنید و مبلغ دریافت ویزای شینگن را برای سفارت کانادا واریز بفرمایید. ارزان تور تمام همکاری ها را برای شما در ویزای فوری کانادا ( ویزای کانادا ) و ویزای فوری شنگن انجام خواهد داد و نگران مراحل مدارک و دریافت ویزای خود نباشید.

 

 

 

اخذ ویزای فوری کانادا |اخذ ویزای کانادا | ویزای شینگن
اخذ ویزای فوری کانادا |اخذ ویزای کانادا | ویزای شینگن

 

اطلاعاتی مفید پیش از وارد شدن به کشور کانادا

کانادا کشوری پهناور است و دارای 10 ایلات مختلف می باشد. طول سفر هوایی درون خاک کانادا به 7 ساعت طول می کشد وسعت کانادا از کل اروپا بیشتر است. کشور کانادا کشوری پیشرفته و صنعتی است و در گروه g7 عضوی تاثیر گذار است. کانادا کشوری حامی صلح است و در خارج و داخل مرز های خود این مهم را ثابت کرده است. قانون های کانادا بیشتر برای راحتی مردم وضع شده است و جزو ازاد ترین کشور ها از نظر قانونی است. در سال 2018 ماریجوانا به صورت رسمی در کانادا ازاد شد. استاندارد ها در کانادا بسیار مهم و معتبر هستند به طوری که اگر استاندارد شما از طرف کانادا باشد برای برند شما برد زیادی است و تبلیغ کردن بر روی استاندارد های کانادا معتبر تر از استاندارد های حتی امریکا است. اموزش های اکادمیک اغلب عملی بوده و افراد بعد از اتمام اموزش، استخدام می شوند و این دلیل سواد بالای شهروندان کانادایی است و دلیلی برای اخذ ویزای کانادا. میزان سابقه کاری و تحصیلات مستقیما با درامد شهروندان تاثیر گذار است و هر چه سابقه و تحصیلات شما بالاتر باشد از درامد بالاتری برخوردار خواهید بود و این یعنی عدالت.
درمان یکی از نقاط مثبت مهاجرت به کانادا است، شهروندان کانادایی به این درک رسیده اند که با پرداخت مالیات در زمان سختی دولت به دادشان می رسد و میانسالی و پیری راحت و سیفی را خواهند داشت. با توجه به مهاجرت بالا در کانادا مردم و شهروندان از گروه های مختلف مذهبی در این کشور حضور دارد و دولت فدرال کانادا حق ازادی عمل را برای تمامی این فرهنگ ها آماده کرده است تا با ازادی به زندگی خود ادامه دهند. برای مثال فرهنگ نوروز و فستیوال نوروز در برخی از ایالات کانادا در حال برگزاری است و سالانه ایرانیان زیادی ازادانه در خیابان های این شهر با حمایت نیرو های امنیتی به پایکوبی و جشن می پردازند.مردم کانادا از دغدغه کمی برخوردار هستند و این علت افسردگی شهروندان کانادایی شده است. قانون، استاندارد، درمان، تحصیلات همه و همه در جایگاه خود قرار دارند و هیچ جای سردرگم کننده ای در کانادا وجود ندارد. نرخ تورم ثابت است و تفوت قیمت ها در بین 20 سال یکسان است به صورتی که گوشت قرمز در سال 1990 به مبلغ 18 دلار کانادا بوده امروز در سال 2019 نیز به مبلغ 18 دلار کانادا ارائه می شود.
اصلحه گرم در کانادا با داشتن مجوز ازاد است. شکار حیوانات در قانون کانادا برای شکارچیان در بخش های غیر حفاظت شده ازاد است.اغلب مردم کانادا حیوان خانگی دارند و حیوان مورد پسند آنها اغلب سگ است. اولین مهاجرین به کانادا را فرانسویان تشکیل می دهند جالب اینجاست که در گذشته مردم فرانسه در زمان رکود اقتصادی در قرن 18 بین مهاجرت به ایران یا کانادا، کانادا را انتخاب کردند. شما در کانادا به میزان تلاش خود درامد کسب می کنید نه به میزان رابطه و فساد اداری در کانادا جزو بهترین کشور های دنیا است. همچنین کشور کانادا با جذب استعداد های درخشان جهان در خود نقطه ظهور اشخاص مهمی بوده است.

با ارزان تور همراه باشید تا در قسمت های بعدی از اطلاعات ویژه مهاجرت و اقامت و نیز سفر با ویزای فوری کانادا با خبر شوید. مطالب ما را با دوستان خود درمیان بگذارید تا آنها نیز از فرصت های خود با خبر شوند.